Nejspolečenštější kamera do auta

Ojedinělá kamera, s pomocí které můžete sdílet zaznamenaná videa, fotky nebo cesty autem na sociálních sítích, kde to aktuálně žije.

Podívejte se jak používat aplikaci

Zachyťte momenty z vaší cesty

Otevřete aplikaci DDPai ve svém smartphonu a podívejte se na záběr kamery v reálném čase bez stahování záznamů. Mimo záběru kamery jsou zobrazeny i informace o cestovní rychlosti, času, mapy apod. Zpoždění videa je 300ms.

Chcete-li prokázat svoji nevinu, stačí otevřít aplikaci a přehrát záznam výběrem v náhledu a časové osy. Systém kamer je vybaven streamovacím modulem, takže není nutné video kvůli přehrání předtím nejdříve stáhnout do smartphonu.

Pro stažení videa do smartphonu stačí v aplikaci vybrat 5 vteřinové video v náhledu a na časové ose a stisknout tlačítko ke stažení vybraného záznamu. Není zapotřebí žádných dalších postupů nebo připojování k počítači.

Sociální síť „On the Road“

Aplikace DDPai verze 5 odstartovala s novinkou v podobě sociální platformy „On the Road“, kde se s ostatními uživateli autokamer DDPai můžete podělit o zaznamenaná videa nebo fotografie krásných scenérií, nejlepším kolem na okruhu nebo co je může potkat na silnici.

Vylepšete svoje fotky

Použijte filtry nebo editor titulků, abyste své momentky, než je ukážete světu, náležitě vyšperkovali. Čím více zábavy do nich vložíte, tím více lidem se to bude líbit.

Řekněte to videem

Vzrušující úsek, nehoda na silnici, nádherná scenérie nebo vtipný moment? Vytvořte si své 5-30 vteřinové video a sdílejte ho na youtube, twitteru, facebooku a všude tam kde se něco děje.

Jednoduché ovládání a aktualizace

Veškerá obsluha a nastavení kamery lze provést v DDPai aplikaci. Jakmile vyjde nová aktualizace, stačí kliknout na „Update“ pro aktualizaci firmwaru kamery.